Est Eng
 
     
Tervishoiuamet
 
Põhimäärus
Struktuur
Avalik teave
Osakondade põhimäärused ja ametijuhendid
Teabenõude elektroonilise esitamise vorm
Palgad
Ettekirjutused
Küsimused
Uudised
Eelarve ja täitmine
Täitmata ametikohad
Ettekanded
Dokumendiregister
Tööplaan ja täitmine
Väärtegude statistika
Jõustunud kohtulahendid
Ametnike haridus ja eriala
Seadusandlus (uuendatud mai 2007)
Dokumendid ja Abiinfo
Kasulikke viiteid
Kontakt
Vastuvõtuajad
Registrid
Tervishoiuameti valdkonnad
Riigilõivude tasumise ja tagastamise kord
 

Uudised

Tervishoiuameti osakonnajuhataja sai rahvusvahelise tunnustuse osaliseks

16.04.2003

Sihtasutus Nordic-Baltic Emergency Medical Services Conference autasustas oma diplomi ja karikaga Tervishoiuameti erakorralise meditsiini osakonna juhatajat Heidi Gili panuse eest riigi kiirabi, häirekeskuste, politsei ja teiste päästestruktuuride arengu
 

Autasu anti Gilile üle sel nädalal Tallinnas toimunud Läänemere-äärsete riikide operatiivteenistuste II konverentsil.

Otsuse autasu määramise kohta tegi sihtasutuse nõukogu analüüsides kahe konverentsi vahelisel kolme-aastasel perioodil toimunut. Gilile autasu määramisel peeti silmas nii tema panust eelmise Eurovisiooni lauluvõistluse meditsiinilise julgestuse edukal koordineerimisel kui ka tema tegevust katastroofiks valmisoleku tõhustamisel riigis.

Heidi Gili tegevus oli silmapaistev nii Eurovisiooni meditsiinilise julgestuse korraldamisel kui ka meditsiiniteenistuste ettevalmistamisel katastroofiõppuseks VARES (Valga Rescue 2002), kinnitas ka Tervishoiuameti peadirektor Kaljo Mitt.

Sihtasutus andis sellise auhinna välja esimest korda. 2000. aastal toimunud esimesel konverentsil püstitati tunnustamise eesmärgid. Sihtasutuse auhind on mõeldud konverentside vahelisel perioodil kõige enam operatiivteenistuste koostööd edendanud isikule või ametkonnale.

Sihtasutus Nordic-Baltic Emergency Medical Services Conference on 1999 aastal. Eestis registreeritud rahvusvaheline sihtasutus Põhja- ja Baltimaade kiirabi ja teiste operatiivteenistuste arenguks erialaste konverentside ja teadustöö korraldamiseks.

Pressiteate koostas
Tervishoiuameti
avalike suhete nõunik
Siiri Rebane
6 509 866